Avrupa Dialogpost

Dialogpost

Dialogpost, Almanya’da faaliyet gösteren isme özel postalama hizmetidir. Bu hizmet ile diplomat zarf içerisinde broşür, flyer, davetiye, indirim kartı şeklinde yapılan dağıtımla insanlara ulaşılmaktadır. Almanya’da Dialogpost hizmetiyle yaklaşık 500 bin adet Türk adresine ulaşılıp 2.5 milyon Türk hanesi ile iletişim kurulabilmektedir.

Sizi müşterilerinize yakınlaştıran bu hizmet, yeniden etkinleştirme, çapraz satış veya ek satış konularında firmalara avantajlar sağlamaktadır. İletişimin esnek ve bireysel olduğu Dialogpost hizmetinin en büyük avantajlarından biri, basılı postaların müşterilerin hafızasında daha uzun süre kalmasıdır. Duygusal tepkiyi tetikleyip müşterileri satın almaya motive eden Dialogpost hizmeti ile hem yenilikçi kartpostallar kullanarak hedef kitle harekete geçirilebilir hem de yüksek kaliteli kataloglar ile de mevcut müşterilerin bağlılığı artırılabilmektedir.

Dialogpost Kullanmanın Faydaları

  • - Net format ve fiyat yapısı ile kullanıcı dostudur.
  • - Mükemmel teslimat ve güvenilir taşıma süreleri vadeder.
  • - Yüksek kaliteli iletişim ile müşterilere değer verdiğinizi gösterir.
  • - Çoklu duyusal etki ve duygu yoluyla uzun vadeli tepki elde edilir.
  • - Dialogpost ile çok makul bir fiyata müşterilerinize basit ve seçici bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Planet Media, Dialogpost hizmeti ile Almanya'da yaklaşık 500 bin adet Türk adresine isme özel postalama hizmeti sunmaktadır. Diplomat zarf içerisinde broşür, flyer, davetiye, indirim kartı şeklinde dağıtımlar yapıp yaklaşık 2,5 milyon Türk hanesine erişerek firma veya markanızın tanıtımını yapabilmektedir.

Avrupa Dialogpost Reklam Fiyatları

Avrupa Dialogpost reklam fiyatları hakkında özel bir bilgim yok. Her ülke için farklı fiyatlandırma stratejileri ve ücretler uygulanabilir. Ancak, posta hizmetleri sağlayıcılarına başvurarak güncel fiyatları öğrenebilirsiniz.

Hemen Teklif Al