Yatırım Danışmanlığı

Hakkımızda

Firma ve markalar satışlarını artırmak, iç pazardaki durgunluğu telafi etmek amacıyla ihracat yaparak ticaret ağını geliştirmek isterler. Bu noktada ihracat yapılan ülkenin şartlarını bilmek önemlidir. Ülkenin ticari kanunları ve şartlarını önceden bilmek avantaj sağlar.

Planet Media olarak marka ve firmalara yurtdışı yatırım danışmanlık hizmeti vererek ticari faaliyetlerinde başarı sağlamayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda yatırım yapılmak istenen ülkeyle ilgili aşağıdaki gibi hizmetleri müşterilerimize veriyoruz;

  • - Yurtdışında yapılacak yatırım ile ilgili olarak ülke ve sektör araştırmaları
  • - Yurt dışında gerçekleştirilen yatırımlara yönelik vergilendirme dahil gerekli stratejilerin belirlenmesi ve geliştirilmesi
  • - Uluslararası şirket yapılarının dizayn edilmesi ve uygulanması
  • - Uluslararası finansman yapılarının oluşturulması ve uygulanması
  • - Yurtdışı bayilik alınmasında danışmanlık

Avrupa Yatırım Danışmanlığı Fiyatları

Avrupa (Almanya, Hollanda, Fransa, Belçika İngiltere, Avusturya ve İsviçre vb.) ülkelerinde yatırım danışmanlığı fiyatları ülkeye, sektöre, markaya, projenin içeriğine ve süresine göre değişmektedir.

Orta Asya Yatırım Danışmanlığı Fiyatları

Orta Asya (Özbekistan, Kazakistan, Kırgızistan, Türkmenistan vb.) ülkelerinde yatırım danışmanlığı fiyatları ülkeye, sektöre, markaya, projenin içeriğine ve süresine göre değişmektedir.

Irak-İran Yatırım Danışmanlığı Fiyatları

Irak-İran’da yatırım danışmanlığı fiyatları ülkeye, sektöre, markaya, projenin içeriğine ve süresine göre değişmektedir.

Arap Körfezi Yatırım Danışmanlığı Fiyatları

Arap Körfezi ülkelerinde yatırım danışmanlığı fiyatları ülkeye, sektöre, markaya, projenin içeriğine ve süresine göre değişmektedir.

Balkanlar Yatırım Danışmanlığı Fiyatları

Balkanlarda (Bosna Hersek, Arnavutluk, Bulgaristan vb.) yatırım danışmanlığı fiyatları ülkeye, sektöre, markaya, projenin içeriğine ve süresine göre değişmektedir.

Kuzey Afrika Yatırım Danışmanlığı Fiyatları

Kuzey Afrika (Fas, Cezayir, Tunus, Libya ve Mısır vb.) ülkelerinde yatırım danışmanlığı fiyatları ülkeye, sektöre, markaya, projenin içeriğine ve süresine göre değişmektedir.

Hemen Teklif Al