Teşvik Danışmanlığı

Teşvik Danışmanlığı

Devlet, yurtdışına ihracat yapan firmaları belirli oranlarda destekleyerek ihracatı artırmak ister. Bu kapsamda marka veya firmalara, yurt dışına yönelik olarak gerçekleştirilen ve genelgede belirtilen reklam, tanıtım ve pazarlama faaliyetlerine ilişkin giderleri için %60 oranında yazılım/dijital oyun/mobil uygulama/dijital aracılık platformu başına yıllık 4.800.000 TL’ye kadar teşvik desteği sağlanmaktadır.

Genel amaçlı pazarlama ve tanıtım giderleri için ise %60 oranında yıllık 3.600.000 TL’ye kadar en fazla 5 yıl desteklenmektedir.

Planet Media olarak reklam çalışmalarını yürüttüğümüz müşterilerimiz adına teşvik için gerekli olan dokümanların hazırlanması, raporlama vb. gibi hizmetlerini sağlayarak firmalarımızın gerekli teşvik desteklerini almalarına katkı sağlıyoruz.

Avrupa Teşvik Danışmanlığı Fiyatları

Avrupa (Almanya, Hollanda, Fransa, Belçika İngiltere, Avusturya ve İsviçre vb.) ülkelerinde teşvik danışmanlığı fiyatları sektöre, markaya, projenin içeriğine ve süresine göre değişmektedir.

Orta Asya Teşvik Danışmanlığı Fiyatları

Orta Asya (Özbekistan, Kazakistan, Kırgızistan vb.) ülkelerinde teşvik danışmanlığı fiyatları sektöre, markaya, projenin içeriğine ve süresine göre değişmektedir.

Irak-İran Teşvik Danışmanlığı Fiyatları

Irak-İran teşvik danışmanlığı fiyatları sektöre, markaya, projenin içeriğine ve süresine göre değişmektedir.

Arap Körfezi Teşvik Danışmanlığı Fiyatları

Arap Körfezi ülkelerinde teşvik danışmanlığı fiyatları sektöre, markaya, projenin içeriğine ve süresine göre değişmektedir.

Balkanlar Teşvik Danışmanlığı Fiyatları

Balkanlarda (Bosna Hersek, Arnavutluk ve Bulgaristan vb.) teşvik danışmanlığı fiyatları sektöre, markaya, projenin içeriğine ve süresine göre değişmektedir.

Kuzey Afrika Teşvik Danışmanlığı Fiyatları

Kuzey Afrika (Fas, Cezayir, Tunus, Libya ve Mısır vb.) ülkelerinde teşvik danışmanlığı fiyatları sektöre, markaya, projenin içeriğine ve süresine göre değişmektedir.

Hemen Teklif Al