Yurtdışı Pazarlamada Bir Marka Planet Media!

Blog Resmi

Planet Media, 25 yıllık bir tecrübe ile marka veya ürününüzü yurtdışındaki hedef kitlenize ulaştırıyor.

Başta Avrupa olmak üzere, Orta Asya, Arap Körfezi, Kuzey Afrika, Azerbaycan, Irak ve İran’da en etkili ve güvenilir mecralarla işbirliği yaparak yurtdışı satışlarınızı artırıyor. Deneyimli ve profesyonel bir kadro ile ürün veya hizmetinizin en etkili kreatif çalışmalarını yapan Planet Media, medya planlaması, medya satın alımı, medya takibi ve yurdışı marka, teşvik ve yatırım danışmanlığı ile güvenli bir şekilde yurtdışına açılmanıza imkan tanıyor.

Avrupa’da TV, radyo ve online reklamlarla gurbetçilere ulaşın!

Marka ve hizmetinizi küresel anlamda bilinir hale getirip müşteri kitlenizi artıran Planet Media, hem satışlarınızı artırıyor hem de marka prestijinize olumlu katkı sunuyor. Açık hava reklamlarıyla birlikte TV, radyo ve online reklamlarla da yurtdışındaki hedef kitlenize ulaşan Planet Media, anlık optimizasyonlar ile de bütçenizi koruyarak sizleri gereksiz harcamalardan koruyor.

Yurtdışı Danışmanlık ile işlerinizi kolaylaştırıyoruz

Masaüstü reklam filmi ve tanıtım filmlerinizi en kreatif şekilde gerçekleştiren Planet Media, yurt dışı danışmanlık hizmeti ile de firmanızın işlerini kolaylaştırıyor. Almanya başta olmak üzere Hollanda, Fransa, Belçika, İngiltere, Avusturya, İsviçre, Balkan ülkeleri, Arap Körfezi ülkeleri, İran, Irak, Azerbaycan ve Orta Asya ülkeleri ile ihracat yapmak isteyen firmaların işlerini de marka, teşvik ve yatırım danışmanlığı hizmetleri ile kolaylaştırıyor.

Temel prensibi müşteri memnuniyeti olan Planet Media, 7/24 çalışma esası ile sizleri yurtdışında daha görünür kılarak satışlarınızı artırıyor.

Sosyal Medyada Paylaş

Diğer Haberlerimiz

Yurtdışı Pazarlamada Bir Marka: Planet Media!

Yurtdışı Pazarlamada Bir Marka: Planet Media!

Planet Media, 25 yıllık bir tecrübe ile marka veya ürününüzü yurtdışındaki hedef kitlenize ulaştırıyor.

detaylı incele

Gurbetçiye Ulaşmanın En Kolay Yolu Avrupa TV Reklamları

Gurbetçiye Ulaşmanın En Kolay Yolu Avrupa TV Reklamları

İç piyasalar tıkandığında satışları artırmanın en etkili yollarından biri ihracat, yani yurtdışı satışlarıdır.

detaylı incele

Hemen Teklif Al