Avrupa’daki Türk Vatandaşlarına Ulaşmanın En Kolay Yolu Avrupa TV Reklamları

Gurbetçiye Ulaşmanın En Kolay Yolu: Avrupa TV Reklamları

İç piyasalar tıkandığında satışları artırmanın en etkili yollarından biri ihracat, yani yurtdışı satışlarıdır. Yapılacak etkili hedeflemeler ve Türk aidiyeti bağları ile özellikle gurbetçilerin yaşadığı yerlerde satışları artırmak zannedildiği kadar zor değil. Özellikle günümüzde TV kanallarının yurtdışı yayınları ile gurbetçilere ulaşıp satışlarınızı katlayabilirsiniz.

Satışları artırmanın yanında marka bilinirliği ve güveni de sağlayan TV reklamları, görme ve işitme duyularına aynı anda seslenmesi nedeniyle oldukça etkilidir. İngiltere’de yapılan bir araştırma, TV reklamlarının diğer mecralara oranla üç kat daha verimliğini ortaya koymuştur. Aynı anda milyonlarca kişiye ulaşabilme imkanı tanıyan TV reklamları, marka oluşturmada da etkili bir rol üstleniyor.

Avrupa Kanallarında TV Reklamlarının Adresi Planet Media

Reklam ve pazarlama sektöründe 25 yıllık bir tecrübe ile hizmet veren Planet Media, etkili kreatif çalışmalar, medya planlama, satın alma, takip hizmetleri ile sizleri yurtdışında daha görünür kılıyor.

Alanında profesyonel ekibiyle ürün veya hizmetinizin yaratıcı, farklı, etkileyici, akılda kalıcı, ikna edici, olumlu ve satın almaya ikna edici kreatif çalışmalarını yapan Planet Media, hedef kitlenizi analiz edip etkili TV mecralarını seçerek bütçenizi daha verimli kullanıyor.

Planet Media, başta Almanya olmak üzere Hollanda, Fransa, Belçika, Avusturya gibi Türklerin yoğun olarak yaşadığı Avrupa ülkelerinde Show Türk HD, ATV Avrupa, Euro D, EuroStar, TGRT EU, TV8 int, Kanal 7 Avrupa HD, Kanal Avrupa HD kanalları üzerinden verilen TV reklamları ile marka ve ürün bilinirliğinizi artırarak satışlarınızı artırıyor.

Sosyal Medyada Paylaş

Diğer Haberlerimiz

Yurtdışı Pazarlamada Bir Marka: Planet Media!

Yurtdışı Pazarlamada Bir Marka: Planet Media!

Planet Media, 25 yıllık bir tecrübe ile marka veya ürününüzü yurtdışındaki hedef kitlenize ulaştırıyor.

detaylı incele

Gurbetçiye Ulaşmanın En Kolay Yolu Avrupa TV Reklamları

Avrupa’daki Türk Vatandaşlarına Ulaşmanın En Kolay Yolu Avrupa TV Reklamları

İç piyasalar tıkandığında satışları artırmanın en etkili yollarından biri ihracat, yani yurtdışı satışlarıdır.

detaylı incele

Hemen Teklif Al