Arap Körfezi Online Reklamlar

Online Reklamlar

Değişen ve gelişen dünyada internet hayatımızda en önemli unsurlardan biri oldu. İnsanlar artık alışverişten oyuna, film izlemeden sohbete kadar her türlü gereksinimini internet üzerinden karşılıyor. İnternetin hayatımızın merkezini aldığı bu süreçte firmalar da pazarlama kampanyalarını internet üzerinden yapar hale geldi.

Planet Media da Arap Körfezi ülkelerinde Google Search, Branding, Google Display, Google Remarketing, Facebook ve Instagram reklamları ile internet üzerinden hedef kitlenize ulaşıyor. Profesyonel ekibimizle hedef kitle optimizasyonlarının en verimli şekilde yaparak firma veya ürününüzün bilinirliğini artırıp satışlarınızı artırıyoruz.

Arap Körfezi Online Reklam Fiyatları

Arap Körfezi ülkelerinde online reklam fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişebiliyor. Bu faktörler arasında, hedeflenen kitle, reklam alanının boyutu ve konumu, reklamın tipi (görsel, video, metin vs.), reklamverenin bütçesi gibi pek çok etmen yer alıyor.

Ancak genellikle online reklam fiyatları, reklamın gösterim veya tıklama başına maliyeti (CPM veya CPC) ile ölçülür. Fiyatlar, reklamın yayınlandığı platforma (Google Ads, Facebook, Instagram, vs.), hedeflenen kitleye, reklamın boyutuna ve diğer faktörlere göre değişebilir.

Hemen Teklif Al