Euro D Reklam Planlama Stratejileri!

Euro D Reklam Planlama Stratejileri!

Özellikle pandemi döneminde çalışma ve yaşam alışkanlıkları değişti. Salgın nedeniyle esnek çalışma modelleri gelişti. Tüm ülkelerde etkili olan koronavirüs sonrasında “evde kal” kampanyaları daha fazla ilgili görmeye başladı.

“Altın saatler” olarak ifade edilen televizyon yayınlarının en çok izlendiği zaman dilimi olan ‘prime time’da Avrupa Türk televizyonlarının bu süreçte yaptığı yayınlar yoğun şekilde izlendi. Planet Medya, Euro D kanalına reklam vermek isteyenler markalar için planlama yöntemlerini anlattı.

Marka Bilinirliğinde Dizilerin Faktörü

Avrupa’da hedef kitlelere ulaşmada hiç kuşkusuz reklam ve tanıtım şarttır. Bunun için televizyon reklamları etkili araçlardır. Özellikle Avrupa’daki Türk televizyonlarında yayınlanan diziler “marka bilinirliğini arttırmada” önemli işleve sahiptir. Firmalar, reklam stratejilerinde hedef kitlelerine ilişkin Euro D ekranlarında yoğun biçimde izlenen dizileri tercih edebilir.

Ev Hanımları ve Gençler Unutulmamalı

Ayrıca ev hanımları, çocuklar, gençler ve yaşlılara yönelik diziler mutlaka reklam planlamasında yer almalıdır. Bu konuda yıllardır devam eden popüler diziler marka bilinirliğini artırmayı amaçlayan şirketler için ideal seçeneklerdir. Dizilere sponsor olmanın yanı sıra bant reklamlar ve spot reklamlar tasarlanabilir.

İşletmeler, Avrupa Türklerinin en fazla izlediği Avrupa Türk Televizyonlarından biri olan Euro D’nin çok izlenen dizileri ve programlarına reklam vererek ürün ve hizmetlerin tanıtımını gerçekleştirebilir.

Sosyal Medyada Paylaş

Diğer Haberlerimiz

Euro Star Reklam Planlama Stratejileri!

Euro Star Reklam Planlama Stratejileri!

Yoğun rekabet halindeki işletmeler yurt dışına açılıyor. Bu süreçte Avrupa’da yayın yapan Türk televizyonları, markaların reklam ve tanıtımlarına önemli katkılar sunuyor.

detaylı incele

ATV Avrupa’da Reklam Planlama Stratejileri Nelerdir?

ATV Avrupa’da Reklam Planlama Stratejileri Nelerdir?

Avrupa’da markaların hedef kitlelere ulaşmasında Türk televizyonları önemli bir işleve sahiptir.

detaylı incele

Hemen Teklif Al